Salaspils un Valmieras frisbija komandas izcīna Latvijas telpu čempionāta kausus

Salaspils frisbija komanda „Wild Things A” svētdien savās mājās ar 15:11 Latvijas telpu frisbija čempionāta finālā pieveica Rīgas „Hardcore Ultimate”, piekto gadu pēc kārtas salaspiliešiem kļūstot par telpu sezonas uzvarētājiem.  Sieviešu divīzijā par uzvarētājām kļuva „Valmiera”, kas ar 15:13 pārspēja „Salaspils FK A”.

Vīriešu divīzijas fināls ritēja punkts punktā līdz pat rezultātam 10:10, kad izrāviens padevās Salaspils komandai.

„Wild Things A” sestdien sacensību ceturtdaļfinālā ar 13:11 uzvarēja „Ventspils” komandu, savukārt svētdienas rītā tika pārspēti savi kluba biedri un Latvijas frisbija līgas (LFL) uzvarētāji „Wild Things 1”.

Salaspils „Wild Things A” LFL ieņēma ceturto vietu. Līdz šim vēl ne reizi komanda, kas regulāro sezonu noslēgusi ārpus labāko trijnieka, nebija kļuvusi par čempionāta uzvarētājiem.

Tikmēr „Hardcore Ultimate” LFL izcīnīja otro vietu, kas garantēja automātisku vietu čempionāta pusfinālā. Tajā ar 13:10 tika pieveikta cita galvaspilsētas vienība – „Ultimate Decision”.

Arī sieviešu fināls tika aizvadīts ļoti saspringti. Vēl pāris minūtes pirms spēles beigām rezultāts bija 13:13, taču divi punkti pēc kārtas ļāva valmierietēm pēc gada pārtraukuma atgūt čempionu kausu.

Pusfinālā „Valmiera” īstā trillerī izrāva uzvaru pār „Salaspils FK 1” (12:11).

Bronzu vīriešiem izcīnīja „Wild Things 1”, kas ar 13:8 droši pieveica „Ultimate Decision”. Savukārt meitenēm zemākā kaluma godalga tika „Salaspils FK 1”, kas ar tādu pašu rezultātu pārspēja Ogres „Momentu”.

Zīmīgi, ka tieši pirms diviem gadiem šajā pašā hallē čempionu kausus virs galvām cēlā Salaspils „Wild Things” un „Valmiera”.

Latvijas telpu frisbija čempionāta izsējums balstīs uz LFL rezultātiem, kur augstākā gūtā vieta ļauj cīņā par kausu iesaistīties vēlāk. Šosezon LFL triumfēja abas čempionāta bronzas ieguvējas.

Latvijas telpu frisbija čempionātā kopumā startēja desmit vīriešu un septiņas sieviešu komandas.

Pērn Valmierā uzvaras abās divīzijās pārlicinoši guva Salaspils komandas, kas pirms sezonas sākuma veica iekšējās reformas, gan vīriešu, gan sieviešu komandas sadalot divās vienlīdzīgās vienībās.