Rubļevska ieņem 20. vietu modernās pieccīņās Pasaules kausa finālsacensībās

Latvijas sportiste Jeļena Rubļevska svētdien Minskā (Baltkrievija) ieņēma 20. vietu Pasaules kausa (PK) izcīņas finālsacensībās modernajā pieccīņā, liecina organizatoru informācija.

Rubļevska nopelnīja 1271 punktu - paukošanā viņa ar 224 punktiem bija astotā, peldēšanā ar 255 punktiem 35. vietā, jāšanā ar 284 punktiem 22. vietā, bet skriešanas un šaušanas kombinācijā ar 508 punktiem viņa bija 18. vietā.

Par uzvarētāju kļuva Laura Asadauskaite no Lietuvas ar 1375 punktiem, kura izcīnīja ceļazīmi uz 2016. gada olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro. Otrā palika Glorija Toči no Itālijas ar 1352 punktiem, bet trešo vietu ieņēma Hloe Espozito no Austrālijas ar 1342 punktiem.

Finālsacensībās startēja 36 labākās pieccīņnieces pēc sezonas PK posmu rezultātiem.

Sestdien vīriešu sacensībās Latviju pārstāvošais ukrainis Ruslans Nakonečnijs ieņēma 12., bet Deniss Čerkovskis 17. vietu. Uzvaru izcīnīja itālietis Rikardo de Luka, kurš kvalificējās 2016. gada Riodžaneiro olimpiskajām spēlēm.

Nakonečnijs, kurš startē ar Latvijas licenci un cer iegūt Latvijas pilsonību, izcīnīja negaidītu uzvaru sezonas otrajā PK posmā Kairā (Ēģiptē).

Modernajā pieccīņā norisinās arī cīņa par ceļazīmēm uz 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie olimpiskās ceļazīmes varēs tikt vairākos veidos. Pa vienam olimpietim vīriešu un sieviešu konkurencē tika noskaidroti PK izcīņas finālsacensībās. Eiropas čempionātā pie ceļazīmēm uz Riodežaneiro tiks pa astoņiem labākajiem sportistiem kā sieviešu, tā vīriešu konkurencē. Pa trim olimpiešiem noskaidros arī nākamajos divos - 2015. un 2016. gada pasaules čempionātos, bet pēdējie seši dalībnieki sievietēm un vīriešiem tiks noteikti pēc vietas rangā 2016. gada jūnijā starp tiem atlētiem, kuri vēl nebūs tikuši pie olimpiskajām ceļazīmēm.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti