Rīgas maratonā aicina pieteikties Latvijas Skolu kausa dalībniekus

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

"Rimi" Rīgas maratona rīkotāji sadarbībā ar Rīgas domi un Latvijas Sporta federāciju padomi (LSFP) aicina skolas un skolēnus no visas Latvijas pieteikties dalībai Skolu kausā, kas pirmo reizi notika jau pirms 15 gadiem. Skolu kausa izcīņa paredzēta "Rimi" Rīgas maratona ietvaros 14. un 15. maijā.

Pandēmijas dēļ Skolu kausa sacensības pēdējos divos gados risinājās ar salīdzinoši nelielu dalībnieku skaitu, taču šogad tas atkal atgriežas pilnā jaudā Rīgas maratona tradicionālajā norises laikā. Skolēni jūdzes un sešu kilometru distancē varēs startēt par simbolisku maksu 1,5 eiro. 

Skolu komandas aicina sacensties divās distancēs divās pilnīgi jaunās trasēs. 14. maijā skolēniem būs iespēja startēt “DPD jūdzē” jeb 1609 metru skrējienā, kura garums ikvienam jaunietim būs pa spēkam. Jūdzes distancē vienlaicīgi notiks Latvijas čempionāts, kā arī dalībniekiem tā būs iespēja izskriet 2023. gada pasaules čempionāta trasi. Savukārt 15. maijā skolēniem, kas vēlas pieveikt garāku posmu, būs iespēja doties 6 km distancē.

Organizatori sagaida, ka Skolu kausā būs vismaz 1500 dalībnieku, tāpēc aicina visas ieinteresētās skolas pieteikties laicīgi maratona mājaslapā. Skolu komandu pieteikšanās noslēgsies 30. aprīlī. Visi Skolu kausa dalībnieki būs apdrošināti pret nelaimes gadījumiem.

Rīkotāji atgādina, ka dalībnieku rezultāti nav vienīgais kritērijs Skolu kausa iegūšanai – punktus var gūt arī, piemēram, par iesaistes apmēru pret kopējo skolēnu skaitu skolā un komandas finišējušo dalībnieku skaitu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti