Rietumu komanda uzvar Latvijas handbola Zvaigžņu spēlē

Ar Rietumu komandas uzvaru 51:47 pār Austrumiem sestdien Ludzā noslēdzās Latvijas vīriešu handbola virslīgas Zvaigžņu spēle, liecina rīkotāju informācija. Par mača vērtīgāko spēlētāju atzina Rietumu komandas handbolistu Andi Ērmani.

Zvaigžņu spēlei ierasti, skatītāju piepildītajā Ludzas sporta hallē komandas mazāk domāja par aizsardzību, bet vairāk izpaudās uzbrukumā, izceļoties ar efektīgiem vārtu guvumiem. Turklāt par atraktīvi gūtiem vārtiem ieskaitīja divus punktus. Ērmanis mačā izcēlās ar 10 gūtiem vārtiem tāpat kā viņa komandas biedrs Ēriks Blūms, bet Austrumiem 12 vārtus guva Artis Kurmēns.

Spēcīgākā metiena konkursā uzvarēja Rietumu spēlētājs Ainārs Pāvils, bumbu raidot vārtos ar ātrumu 118 kilometru stundā. Priekšsacīkstēs vēl spēcīgāks metiens (120km/h) izdevās Tomam Lielajam, taču finālā viņam iespēto atkārtot neizdevās. Šķēršļu joslas konkursā pārāks bija Artis Laganovskis (Austrumi), kurš finālā pieveica Aināru Pāvilu. Savukārt treneru konkursā precīzākais metienos no laukuma otra gala bija Andris Molotanovs (Austrumi).

Zvaigžņu spēles pamatsastāvu - septiņus spēlētājus katrā komandā - iepriekš noteica līdzjutēju balsojumā, bet vēl pa septiņiem handbolistiem nosauca Austrumu un Rietumu vienību treneri. Spēle ritēja trīs trešdaļas pa 15 minūtēm, savukārt pārtraukumos dalībnieki sacentās konkursos.