«RE-fort/Miesnieki» izcīna Latvijas kausu regbijā-7

Regbija kluba “Miesnieki” komanda “RE-fort/Miesnieki” nedēļas nogalē Siguldā izcīnīja Latvijas kausu regbijā-7, informēja Latvijas Regbija federācijā. Olimpiskajā disciplīnā uzvarētāji finālā ar 24:10 pieveica RFC “Livonia” kluba “Autowelt/Livonia” regbistus.

Ceļā uz finālu “RE-fort/Miesnieki” grupu turnīrā ar 19:0 pārspēja LSPA regbistus un ar 20:0 uzveica “Beverīna/Fēnikss” vienību. Savukārt pusfinālā ar 26:5 tika gūta uzvara pār LLU/TELMS. “Autowelt/Livonia” grupu turnīrā ar 44:0 uzvarēja RTU/“Miesniekus” (44:0) un “LMT/Ežus” (40:0).

Finālā Valters Raņķis pirmajā puslaikā veica piezemējumu un trāpīja divus realizācijas sitienus, savukārt vēl vienu piezemējumu “RE-fort/Miesniekiem” izdarīja Andris Andersons. Vigo Valdava juniora piezemējums ļāva “Autowelt/Livonia” līdz puslaika beigām samazināt rezultāta starpību līdz 5:14.

Pēc pārtraukuma Jānis Zālmanis palielināja “RE-fort/Miesnieki” pārsvaru līdz 19:5, bet “Autowelt/Livonia” viesspēlētājs lietuvietis Vaidots Goba ar piezemējumu panāca 19:10. Līdz spēles beigām vēl vienu piezemējumu izdarīja Raņķis.

Kopvērtējumā 5.vietu ieguvusī LSPA komanda uzvarēja turnīrā par šķīvi, bet “Beverīna/Fēnikss” ierindojās 9.vietā un bija labākā turnīrā par biķeri.