Rastorgujevs finišē 12.vietā slēpošanā pasaules čempionātā militārpersonām

Latvijas biatlona līderis Andrejs Rastorgujevs trešdien Somijā finišēja 12.vietā slēpošanā 15 kilometru distancē pasaules čempionātā militārpersonām, informēja organizatori.

Sacensībās, kur startēja arī vairāki spēcīgi Norvēģijas biatlonisti, Rastorgujevs finišēja pēc 36 minūtēm un 3,0 sekundēm. Uzvarētājs norvēģis Larss Bergers bija par minūti un 27,2 sekundēm ātrāks. Startēja 36 dalībnieki.

Vēlāk trešdien 10 kilometru slēpojumā sievietēm labākā Latvijas komandā bija 12.vietu 19 dalībnieču konkurencē ieguvusī biatloniste Žanna Juškāne, savukārt Inga Dauškāne ieņēma 18.vietu. Uzvarētāja vāciete Denīze Hermane finišēja pēc 25 minūtēm un 31,2 sekundēm. Juškāne no viņas atpalika divas minūtes un 7,2 sekundes, turpretim Dauškāne - četras minūtes un 38,1 sekundi.

Savukārt orientēšanās uz slēpēm Latviju vidējā distancē trešdien pārstāvēs Andris un Raivo Kivlenieki. Individuālās sacensības biatlonā būs ceturtdien, bet pasaules čempionāts Sodankilā beigsies piektdien.