Sporta ziņas

Valmieras maratons. Dmitrijs Serjogins

Sporta ziņas

Latvijas šorttreka izlase gatavojas sezonai

Latvijas čempionāts 64 lauciņu dambretes ātrspēlē

Purviņš un Valnere kļūst par Latvijas čempioniem dambretes ātrspēlē

Guntars Purviņš un Antra Valnere uzvarēja Rīgā aizvadītajā Latvijas čempionātā ātrspēlē 64 lauciņu dambretē. Gan Purviņu, gan Valneri no tuvākajiem konkurentiem šķīra viens punkts. 

Turnīrā piedalījās 16 dambretisti, kas sacentās pēc apļa sistēmas, katrs pret katru izspēlējot divas partijas- vienu ar baltajiem, otru ar melnajiem kauliņiem, turklāt pirmais gājiens tika izlozēts. Apdomas laiks vienai partijai bija trīs minūtes plus divas sekundes uz katru izdarīto gājienu.

Uz medaļām reāli pretendēja pieci dambretisti. Uzvarot 12 savstarpējos dueļus un trīsreiz cīnoties neizšķirti, par Latvijas čempionu kļuva Purviņš. Tikai vienu punktu no viņa atpalika un otrajā vietā ierindojās Roberts Misāns, bet trešo vietu izcīnīja pieredzējušais Laimonis Zālītis.

Kopējā konkurencē spēlēja arī dāmas. Viņu vidū sīvākā cīņa par labākās titulu izvērtās starp Valneri un Magdalēnu Neredu. Vienu punktu vairāk iekrāja un par čempioni sievietēm kļuva Valnere, kas kopējā tabulā palika sestā. Trešo vietu dāmu vidū ieņēma Zoja Uvačana.

Saistītie raksti
Citi
Sports
Jaunākie
Interesanti