Prokopčuka Lisabonas pusmaratonā izcīna septīto vietu

Svētdien Lisabonas pusmaratonā Latvijas garo distanču skrējēja Jeļena Prokopčuka izcīnīja septīto vietu, savukārt Anita Kažemāka ierindojās 17. pozīcijā, liecina organizatoru informācija.

Prokopčuka 21 kilometru garo distanci veica stundā, 11 minūtēs un 44 sekundēs, savukārt Kažemāka – stundā, 19 minūtēs un 48 sekundēs.

Uzvaru šajās sacensībās izcīnīja etiopiete Ruti Aga, kas 21 kilometru veica stundā, deviņās minūtēs un 21 sekundē. Otrajā vietā ierindojās Agas tautiete Imera Vuda Aijallū, kas no līderes atpalika septiņas sekundes, bet trešajā vietā palika Kenijas sportiste Lineta Masai, kura bija par 17 sekundēm lēnāka nekā līdere.