Pieredzējusī Rubļevska Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā sasniedz finālu

Ilggadējā Latvijas modernās pieccīņas meistare Jeļena Rubļevska piektdien Bātā, Lielbritānijā, pārvarēja kvalifikāciju un sasniedza Eiropas čempionāta finālu, liecina organizatoru informācija. Kontinenta meistarsacīkstēs cīņa rit arī par ceļazīmēm uz 2016.gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm.

Rubļevska kvalifikācijā sakrāja 1001 punktu un grupā ieņēma 16.vietu. Viņa grupā bija labākā paukošanā, ieguva 24.vietu peldēšanā un sasniedza 16. pozīciju šaušanas un skriešanas kombinācijā.

Vēl viena Latvijas sportiste Olga Šišlova ar 841 punktu palika 27.vietā un neapsteidza nevienu sāncensi otrā kvalifikācijas grupā. Sacensību nolikums paredz, ka finālā iekļūst pa 12 spēcīgākajām divu kvalifikācijas grupu dalībniecēm un vēl 12 labākās pieccīņnieces pārējo dalībnieču konkurencē.

Jau vēstīts, ka vīriešu konkurencē finālā Latviju pārstāvēs Deniss Čerkovskis, bet Pavels Švecovs, Ruslans Nakonečnijs un Ņikita Bistrovs nepārvarēja kvalifikāciju. Fināli notiks sestdien vīriešiem un svētdien sievietēm.

Lielāko daļu olimpisko ceļazīmju modernajā pieccīņā sadala kontinentu čempionātos, kur Eiropā noteiks pa astoņiem olimpiešiem vīriešiem un sievietēm. Vēl pa trim vakancēm aizpildīs 2016.gada pasaules čempionātā, bet pēc vietas pasaules rangā olimpisko spēļu dalībniekiem 2016.gada 1.jūnijā pievienosies vēl pa sešiem abu dzimumu pieccīņniekiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti