Pieccīņnieks Nakoņečnijs sasniedz 19.vietu Pasaules kausa posmā

Ruslans Nakoņečnijs svētdien Ungārijas pilsētā Kečkemetā ieguva 19.vietu Pasaules kausa posma finālsacensībās, kur vēl viens Latvijas modernās pieccīņas sportists Pāvels Švecovs finišēja 32.vietā.

Nakoņečnijs četru disciplīnu summā iekrāja 1408 punktus. Paukošanā viņš ieguva 190 punktu par 15 uzvarām, peldēšanā bija 15. ar 301 punktu, jāšanā ierindojās uzreiz aiz pirmā desmitnieka ar 293 punktiem, bet skriešanas un šaušanas kombinācijā noslēdza labāko duci ar 624 punktiem.

Uzvarēja francūzis Valentēns Pradess ar 1464 punktiem, aiz sevis trijniekā atstājot mājinieku Demeteru Benci (1463) un Ukrainas pieccīņnieku Pavlo Timoščenko (1461).

Švecovs sacensības pabeidza ar 1353 punktiem.

Pasaules kausa sezonas trešā posma kvalifikācijā Latvijas sportisti pārliecinoši tika finālā, katrs savā grupā iekļūstot sešiniekā. Finālsacensībās iekļuva pa 10 triju grupu labākajiem dalībniekiem un vēl seši labāko rezultātu īpašnieki pārējo dalībnieku konkurencē.

Martā iepriekšējā Pasaules kausa posmā Ēģiptē Nakoņečnijs netika tālāk par kvalifikāciju. Pasaules kausa sezonā ir ieplānoti četri posmi, pēc kuriem jūnija beigās Viļņā risināsies finālsacensības.