Pieccīņnieks Nakoņečnijs ar uzvaru Latvijas čempionātā noskaņojas sezonas startam

Ar Ruslana Nakoņečnija uzvaru nedēļas nogalē noslēdzās starptautiskās sacensības modernajā pieccīņā "Riga Open", kur pirmās vietas ieguvējs nodrošināja arī zelta godalgu Latvijas čempionāta ieskaitē. Februāra beigās Ēģiptē sāksies Pasaules kausa sezona, kam Nakoņečnijs nopietni gatavojas.

Cīņā par uzvaru "Riga Open", kur startēja arī Baltkrievijas, Lietuvas un Čehijas sportisti, pēc pirmajā dienā aizvadītajām paukošanas un jāšanas sacensībām līderis bija mājinieks Pavels Švecovs. Peldēšanā viņš pārsvaru pār Nakoņečniju vēl palielināja, kas ļāva pēdējā disciplīnā - šaušanas un skriešanas kombinācijā - doties ar 15 sekunžu handikapu pār galveno konkurentu.

Tieši Švecova neveiksmes šaušanā ļāva Nakoņečnijam līderi panākt un apsteigt, nodrošinot uzvaru "Riga Open" un Latvijas čempionātā. Otrais bija Aleksandrs Pinčuks, arī apsteidzot pagurušo Švecovu, kurš ieņēma trešo vietu.

Nakoņečnijs pēc sacensībām intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka sezonas sākums allaž ir grūts, bet labs starts Latvijas čempionātā ļauj cerīgi raudzīties uz drīzo Pasaules kausa sezonu. 

Sieviešu konkurencē Latvijai pašlaik nav profesionālu pieccīņnieču - "Riga Open" pārliecinošu uzvaru izcīnīja 17 gadus vecā čehiete Katarina Krejči, kura bija ceturtā pasaules junioru čempionātā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti