Pieccīņnieka Nakoņečnija galvenie mērķi - olimpiskā Tokija un latviešu valoda

Sezonu pieticīgi noslēdzis modernās pieccīņas meistars Ruslans Nakoņečnijs, kam šogad neizdevās iekļūt desmitniekā ne pasaules, ne Eiropas līmeņa sacensībās. Gan naturalizētais sportists, gan viņa treneris Mihails Jefremenko to uztver kā loģisku situāciju, jo jāmaina visa gatavošanās sistēma, lai sasniegtu mērķi iekļūt 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs, kur Ruslans sola jau tekoši runāt latviski.

Ukrainis Nakoņečnijs Latvijas pilsonību ieguva pirms diviem gadiem. Kad viņa dzimtajā Doņeckā sākās karadarbība, sportists pārcēlās uz Latviju pie sava paziņas Jefremenko un sāka pārstāvēt Latviju. Latvijas formā 2015.gadā Nakoņečnijs triumfēja Pasaules kausa posmā Ēģiptē, bet turpinājums nav bijis tik spīdošs.

Neveiksmīgās sezonas iemesli Nakoņečnijam un viņa trenerim ir skaidri, jo apmācība jāsāk no jauna, tas prasa daudz spēka gan fiziski, gan psiholoģiski. 

Ruslans rezultātu kāpumam pašlaik saskata rezervi paukošanā. Viņš koncentrējas, lai kvalificētos startam olimpiskajā Tokijā, bet darba vēl ļoti daudz, lai arī ir skaidrs pie kā visvairāk jāpiestrādā. Treneris Jefremenko uzsvēra, ka nevar vienlaicīgi kāpināt rezultātus gan paukošanā gan skriešanā, jo tās ir grūti savienojamas disciplīnas.

Nākamo sezonu Nakoņečnijs sāks ar Pasaules kausa otro posmu Ēģiptē, bet pasaules čempionāts 2018.gada septembrī notiks Meksikā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti