Pieccīņniece Šišlova iegūst 29.vietu Eiropas čempionātā

Latvijas modernās pieccīņas sportiste Olga Šišlova sestdien Ungārijā izcīnīja 29.vietu Eiropas čempionātā, liecina organizatoru informācija. Finālsacensībās Latvija bija pārstāvēta tikai sieviešu sacensībās, jo vīriešiem Deniss Čerkovskis nepārvarēja kvalifikāciju.

Šišlovai finālā necili rezultāti mijās ar veiksmīgākām disciplīnām, līdz sacensību noslēgumā viņa iekrāja 1182 punktus un apsteidza septiņas finālā startējušas sportistes. Par Eiropas čempioni kļuva vāciete Lena Šoneborna ar 1361 punktu, bet sudrabu un bronzu sadalīja attiecīgi Ukrainas pieccīņniece Viktorija Terešuka (1344) un Krievijas pārstāve Donata Rimšaite (1337).

Pieticīgi Šišlova startēja paukošanā, kur ar 142 punktiem palika pēdējā 36.vietā. Toties peldēšanā Šišlova bija astotā ar 289 punktiem un uzlaboja izredzes. Tomēr jāšanā sekoja 235 punktu guvums, kas bija pieticīgākais veikums ieskaiti guvušo dalībnieču konkurencē. Pēdējā disciplīnā - šaušanas un skriešanas kombinācijā - Šišlova ar 516 punktiem sasniedza 14. labāko rezultātu.

Čerkovskis Šekešfehervārā iepriekš kvalifikācijas sacensībās vīriešiem savā grupā ierindojās 23.vietā ar 1071 punktu, bet iekļūšanai 36 finālistu vidū vajadzēja vismaz 1111 punktus.