Rīta Panorāma

Pagarinās ES Covid sertifikāta derīguma termiņu

Rīta Panorāma

Telefonintervija ar LTV žurnālistu Gintu Amoliņu

Intervija ar LOK ģenerālsekretāru Kārli Lejnieku un LOK mārketinga dienesta vadītāju Daci Gulbi

«Personības akadēmija» startē Valmierā, pulcējot bērnus no 23 Latvijas skolām

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Valmierā, Jāņa Dāliņa stadionā, šonedēļ atklāta Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētā jauniešu izaugsmes nometne “Personības akadēmija”, kas ilgs līdz pat 21. jūnijam. Nometne pulcē 50 bērnu no 23 dažādām Latvijas skolām.

LOK ģenerālsekretārs Kārlis Lejnieks “Rīta Panorāmā” pastāstīja, ka gatavošanās šim pasākumam sākās jau 2020. gada vasarā, tālāk sekoja sarunas ar Finanšu ministriju un Izglītības un zinātnes ministriju, kā arī “Latvijas Loto”. Un pēc tam jau viss noticis raiti.

Nometnes dalībnieki ir no projekta “Sporto visa klase” – 11-13 gadus veci jaunieši. Lai nokļūtu “Personības akadēmijā”, bija jābūt projektā “Sporto visa klase”, pēc kuras sekoja finālsacensības, un labākajām klasēm ar augstākajiem rezultātiem bija jāizvēlas, kurus no klasesbiedriem viņi nominē dalībai šajā nometnē.

LOK mārketinga dienesta vadītāja Dace Gulbe atklāja, ka šī ideja viņai radusies, jo mājās pašai ir divi “dadzīši”. Pienāk vecums, kad vecāku autoritāte bērnu acīs jau tiek apšaubīta un vietu ieņem, piemēram, “Tik Tok” personības ar miljons sekotājiem. Tad šī nometne ir vieta, kur bērni ne tikai sportos, bet viņiem tiks iedotas arī dzīves pamatvērtības. Turklāt viens no nometnes nosacījumiem – mobilajam tālrunim jāpaliek istabā.

Lejnieks uzsvēra, ka ir ļoti svarīgi, lai bērni kustētos. Lai vismaz 40 minūtes vai stundu būtu kustībā, kas palīdz saglabāt veselību un atbrīvot galvu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti