Paukotājs Jefremenko ar sešiem zaudējumiem netiek Eiropas spēļu 1/16 finālā

Latvijas paukotājs Mihails Jefremenko, kurš zināms arī kā modernās pieccīņas meistars, trešdien Baku piedzīvoja zaudējumus visās sešās cīņās Eiropas spēļu priekšsacīkšu turnīrā paukošanā ar špagu, liecina organizatoru informācija.

Jefremenko savā priekšsacīkšu grupā ar 4:5 zaudēja Andrea Santarelli (Itālija), ar 0:5 Antonam Gļebko (Krievija), ar 4:5 Georgam Kūnam (Vācija), ar 4:5 Danielam Žerēnam (Francija), ar 2:5 Niko Vuorinenam (Somija) un ar 4:5 Mehrabam Hasanovam (Azerbaidžāna).

Labākie no sešām priekssacīkšu grupām, kurā sportisti bija sadalīti pa septiņiem, ar 1/16 finālu turpina sacensības.

Jau ziņots, ka svētdien Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža izcīnīja Latvijai pirmo Eiropas spēļu zelta godalgu uzvarot pludmales volejbola turnīrā. Tā bija Latvijas otrā medaļa. Anastasija Grigorjeva otrdien izcīnīja bronzas medaļu brīvajā cīņā svara kategorijā līdz 63 kilogramiem.

Latvijas komandā dalībai I Eiropas spēlēs iekļauti 67 sportisti, kas startē 17 sporta veidos.

I Eiropas spēles norisināsies līdz 28.jūnijam. Tajās piedalās vairāk nekā seši tūkstoši kontinenta atlētu no 50 valstīm, kuri sacenšas 20 sporta veidos.