Pasaules reitinga turnīrā Jelgavā Latvijas badmintonistes izstājas otrajā kārtā

Latvijas badmintona līdere Monika Radovska un Ieva Pope sestdien Jelgavā pēc zaudējumiem otrās kārtas spēlēs izstājās starptautiskā pasaules reitinga turnīra vienspēļu sacensību otrajā kārtā, liecina organizatoru informācija.

Latvijas čempione Radovska otrās kārtas cīņā par vietu ceturtdaļfinālā ar 9:21, 12:21 piekāpās sacensību galvenajai favorītei Baltkrievijas badmintonistei Aļesijai Zaicavai. Iepriekš kvalifikāciju pārvarējusī Radovska pamatturnīra pirmajā kārtā trīs setos pārspēja Somijas pārstāvi Maiju Kživacku - 19:21, 21:17, 21:13.

Turpretim Latvijas meistarsacīkšu bronzas medaļniece Pope otrajā kārtā trīs setos ar 21:14, 17:21, 14:21 piekāpās šveicietei Ronjai Sternai un arī ceturtdaļfinālā netika. Pirmajā kārtā Pope uzveica Anglijas spēlētāju Greisu Kingu - 21:18, 21:10.

Jau pirmajā kārtā zaudēja vēl viena Latvijas pārstāve Jekaterina Romanova, kura ar 7:21, 12:21 atzina īrietes Reičelas Daragas pārākumu. 

Vīriešu konkurencē Latvijas badmintonisti pamatturnīrā netika. Latvijas čempions Niks Podosinoviks zaudēja pirmajā spēlē un netika kvalifikācijas trešajā kārtā. 

Pamatturnīrā Latvija nav pārstāvēta arī dubultspēlēs vīriešiem, savukārt dubultspēlēs sievietēm piedalīsies Popes un Radovskas duets. 

"Yonex Latvia International" pieteicās 230 badmintonistu no 30 valstīm, viņu vidū arī spēlētāji ar olimpisko spēļu pieredzi. Sacensības Jelgavā beigsies svētdien. 

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Citi
Sports
Jaunākie
Populārākie
Interesanti