Pasaules reitinga badmintona turnīrs pārceļas uz Jelgavu

Starp Jelgavas domi, Latvijas Badmintona federāciju un “Yonex” pārstāvniecību Latvijā un Lietuvā panākta vienošanās, ka turpmāk pasaules reitinga badmintona turnīrs “Yonex Latvia International” notiks Jelgavā, nevis Rīgā, informēja Latvijas Badmintona federācija.

Badmintona turnīrs Jelgavā notiks četru dienu garumā. Ceturtdien, 2.jūnijā, paredzētas kvalifikācijas sacensības, 3.jūnijā notiks 1/16 fināli un 1/8 fināli, 4.jūnijā no rīta plānoti 1/4 fināli, bet vakarā - 1/2 fināli, savukārt 5.jūnijā notiks visas piecas finālspēles. Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti - vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs.

Pasaules reitinga badmintona turnīrs Latvijā šogad notiks jau trešo gadu pēc kārtas. Iepriekš turnīrs tika aizvadīts Rīgā. "Mēs esam ieinteresēti, lai Latvijas starptautiskais turnīrs Jelgavā ir uz palikšanu. Pārlieku bieža vietas mainīšana turnīram nenāktu par labu, jo zūd iestrādes par izguldīšanu, zāles aprīkošanu, spēlētāju transportēšanu, sadarbību ar vietējām organizācijām," pauda Latvijas Badmintona federācijas prezidents Mareks Gruškevics. Viņaprāt, Jelgava ir ļoti piemērota vieta šādam turnīram.

"Man ir liels prieks, ka šādas starptautiskas sacensības notiks Jelgavā - tās neapšaubāmi paspilgtinās mūsu ikdienu. Ņemot vērā, ka pēdējos gados cilvēki arvien vairāk laika velta sportiskām aktivitātēm, domāju, ka šī demokrātiskā sporta veida popularitāte mūsu pilsētā tikai augs," norāda Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

"Yonex Latvia International" rīcības komiteju vadīs jelgavnieks un Latvijas Badmintona federācijas ģenerālsekretārs Kristians Rozenvalds. "Man ir radusies iespēja ne tikai sarīkot nozīmīgu badmintona turnīru, bet arī palīdzēt savai pilsētai, jo tagad tās vārds figurēs pasaules badmintona kalendārā, Jelgava tiks papildus pieminēta pasaules medijos, un ieguvēji no ārvalstu viesu apkalpošanas noteikt būs arī Jelgavas uzņēmēji, tai skaitā viesnīcas, ēdinātāji un citi pakalpojumu sniedzēji," pastāstīja Kristians Rozenvalds.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti