Pasaules kausa sacensībās Ungārijā Nakonečnijs 10., Čerkovskis - 24.vietā

Latviju pārstāvošais ukrainis Ruslans Nakonečnijs un Deniss Čerkovskis svētdien Kečkemetā (Ungārijā) ieņēma attiecīgi 10. un 24. vietu Pasaules kausa (PK) izcīņas 4.posma finālsacensībās modernajā pieccīņā, liecina rīkotāju informācija.

Nakonečnijs sakrāja 1456 punktus. Viņam bija 13. rezultāts paukošanā, 12. peldēšanā, 24. jāšanā un 8. kombinācijā. Savukārt Čerkovskis savāca 1416 punktus ar 12. rezultātu paukošanā, 36. peldēšanā, 5. jāšanā un 26. kombinācijā.

Uzvarēja Valentīns Belo no Francijas ar 1504 punktiem atstājot aiz sevis Iļju Frolovu no Krievijas (1495) un Valentīnu Pradesu no Francijas (1487).

Jau ziņots, ka kvalifikācijas sacensībās dāmām neviena no Latvijas sportistēm nepiedalījās.

Ukrainis Nakonečnijs, kurš startē ar Latvijas licenci un cer iegūt Latvijas pilsonību, izcīnīja uzvaru sezonas otrajā posmā Kairā (Ēģiptē), kur Čerkovskis ieņēma 17.vietu

Ungārijā notiekošais PK posms šosezon ir pēdējais pirms fināla, kas no 11. līdz 14.jūnijam notiks Minskā (Baltkrievijā).

Modernajā pieccīņā norisinās arī cīņa par ceļazīmēm uz 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajām spēlēm. Pie olimpiskās ceļazīmes varēs tikt vairākos veidos. Pa vienam olimpietim vīriešu un sieviešu konkurencē tiks noskaidrots PK izcīņas finālsacensībās jūnijā Minskā, kur tiesības startēt Riodežaneiro nopelnīs tikai uzvarētāji.

Eiropas čempionātā pie ceļazīmēm uz Riodežaneiro tiks pa astoņiem labākajiem sportistiem kā sieviešu, tā vīriešu konkurencē. Pa trim olimpiešiem noskaidros arī nākamajos divos - 2015. un 2016. gada pasaules čempionātos, bet pēdējie seši dalībnieki sievietēm un vīriešiem tiks noteikti pēc vietas rangā 2016. gada jūnijā starp tiem atlētiem, kuri vēl nebūs tikuši pie olimpiskajām ceļazīmēm.