Latvijas un Igaunijas apvienotās basketbola līga. BK "Ogre" - "Jūrmala/Betsafe"

Spīdvejs "Ausekļa kauss"

Latvijas čempionāts orientēšanās sportā - pagarinātajā distancē

Orientieristi Skrastiņa un Krūmiņš uzvar Latvijas čempionātā pagarinātajā distancē

Siguldas pusē Inciemā sestdien risinājās Latvijas čempionāts orientēšanās sportā pagarinātajā distancē, kur sieviešu konkurencē uzvarēja Aija Skrastiņa, bet vīriešiem nepārspēts palika Jānis Krūmiņš.

Dāmām Skrastiņa 14 kilometru distancē izvirzījās vadībā un finišēja pirmā. Uzvarētāja intervijā Latvijas Televīzijā atzina, ka būtu vēlējusies mazāk kļūdu, bet tās tika pieļautas uz noguruma fona.

Otrā finišēja Laura Savicka, bet trešā bija Ieva Rukšāne.

Vīriešiem 24 kilometru distancē no starta līdz finišam līderis bija Krūmiņš, kurš izcīnīja savu 10. zelta medaļu šajā distancē. Krūmiņš pēc uzvaras intervijā Latvijas Televīzijā teica, ka maršruts bija smags, bet uzvaras pamatu nodrošināja stabils tehniskais sniegums.

Otro un trešo vietu sadalīja attiecīgi Alvis Reinsons un Valters Reneslācis.