Olimpiskās vienības mediķi dod padomus Jaungada apņemšanos piepildīšanai

Jauns gads bieži sākas ar apņemšanos kaut ko darīt sevis paša labā un palīdzēt ķermenim stāties pretim dzīves izaicinājumiem. Kā to labāk paveikt, Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" stāstīja jaunas dzīves konsultanti - Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) ārsti un fizioterapeiti. 

LOV fizioterapeits Agris Potašs, piemēram, iesaka nogulties un palikt zem pakauša mazu dvielīti, kas pastieps un atbrīvos kakla daļu, uzlabojot galvā asinsriti. Taču dvielīti nedrīkst likt zem kakla - tad uzlabojumu nebūs.

Potašs iesaka trīs reizes nedēļā stundiņu dienā veltīt sev un pavingrot. Turklāt muguru un ķermeņa vidusdaļu vajadzētu trenēt katrā nodarbības reizē. Potašs uzsver, ka apņemšanās jaunā gada sākumā ir arī profesionāliem sportistiem, kuri grib īstenot lielākus plānus, bet ārstiem un fizioterapeitiem viņiem jāpalīdz. 

Savukārt LOV ārsts Aldis Cīrulis atgādina, ka skriešana nebūs piemērotākais ceļa sākums uz aktīvu dzīvesveidu tiem, kam ir paprāvs liekais svars. Arī par pareizu uzturu un pietiekama šķidruma daudzuma uzņemšanu nevajag aizmirst.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti