«Ogre» handbola Virslīgā izcīna uzvaru pār murjāniešiem

Latvijas handbola Virslīgas spēlē ceturtdien “Ogre” ar 30:26 uzvarēja “Murjāņu sporta ģimnāzijas/Lat-Hertz” komandu, liecina organizatoru informācija.

Murjāņu Sporta ģimnāzijas jeb Latvijas junioru izlases bāzes komanda šajā handbola Virslīgas sezonā spēlē labi – juniori tikai par diviem punktiem atpaliek no trešajā vietā esošajiem Ludzas “Latgols” vienības. Murjāņi pret “Ogri” šosezon tikās jau otro reizi – pirmajā nedaudz negaidīti, bet uzvarēja Murjāņi.

Arī šajā spēlē jaunie censoņi ļoti ātrā handbolā spēles ievadā pārtrumpoja pretiniekus. Teicami spēlēja Ņikita Pančenko un arī vārtu vīs Mārtiņš Ozoliņš, atvairot milzum daudz ogrēniešu metienus.

Puslaika beigās iespēlējās “Ogres” dvīņubrāļi Artis un Arvis Laganovski, un vadību ieguva jau ogrēnieši. Puslaikā 16:15 jau “Ogres” labā. Brāļi tikai divatā vien guva 11 vārtus.

Laganovsku sniegums otrajā puslaikā turpināja dominēt – “Ogres” pārsvars sasniedza pat piecus vārtus, un līdz spēles beigām juniori tā arī nespēja apturēt rezultatīvos brāļus - “Ogrei” ceturtā uzvara 11 spēlēs.