«Nikars» telpu futbolisti uzvar un sasniedz UEFA kausa nākamo grupu kārtu

Latvijas telpu futbola čempionvienība "Nikars" ar piektdien Rīgā gūtu uzvaru 3:1 pār Polijas spēcīgāko klubu Beļskobjalas "Rekord" nodrošināja iekļūšanu Eiropas futbola federāciju asociācijas (UEFA) kausa Elites grupas kārtā, liecina rīkotāju informācija. "Nikars" pamatturnīra grupā atlikusi vēl viena spēle, taču neatkarīgi no tās komanda saglabās pirmo vietu turnīra tabulā.

Rezultātu viesiem atklāja Rafals Francs, toties Igors Avanesovs līdz pirmā puslaika beigām panāca neizšķirtu, bet pēc pārtraukuma izvirzīja laukuma saimniekus vadībā. "Nikars" uzvaru ar trešajiem vārtiem nostiprināja Maksims Seņs.

Grupas kārtas pirmajā spēlē "Nikars" ceturtdien ar 4:1 pārspēja Bulgārijas klubu Varnas "Grand Pro", bet svētdien vēl tiksies ar Gruzijas čempioniem Tbilisi "Iberia Star". Gruzijas klubs zaudēja abās aizvadītajās spēlēs, piektdien ar 0:4 piekāpjoties arī Bulgārijas vienībai.

"Nikars" galvenais treneris Orlandu Alvešs Duarte iepriekš uzsvēra, ka Latvijas komandas galvenais uzdevums ir izcīnīt ceļazīmi dalībai turnīra Elites grupu kārtā.

Pa divām sešu grupu labākajām komandām iekļūs Elites grupu kārtā, kur pretiniekus jau gaida četri izliktie klubi. Elites kārtā klubi cīnīsies par vietu četru komandu finālposmā.