«Nikars» ar uzvaru sāk UEFA kausa izcīņas telpu futbolā grupas kārtu

Latvijas telpu futbola čempioni "Nikars" ceturtdien Rīgā ar 4:1 uzvarēja Bulgārijas klubu Varnas "Grand Pro" pirmajā spēlē Eiropas futbola federāciju asociācijas (UEFA) kausa pamatturnīra grupā, liecina rīkotāju informācija. Cīņā par iekļūšanu nākamajā grupu kārtā mājinieki aizvadīs vēl divas spēles.

Divus vārtus uzvarētājiem guva Maksims Seņs, bet pa vienam trāpīgam sitienam bija komandas vienīgā ārzemnieka Arnaldu Pereiras un Germana Matjušenko rēķinā. Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Pereira, savukārt viesiem neizšķirtu panāca Marko Kostičs. Seņs līdz otrā puslaika vidum nodrošināja "Nikars" divu vārtu pārsvaru, un Matjušenko padarīja laukuma saimnieku uzvaru vēl pārliecinošāku.

Grupas kārtas turpinājumā "Nikars" pretinieki piektdien būs Polijas spēcīgākais klubs Beļskobjalas "Rekord" un svētdien - Gruzijas čempione Tbilisi "Iberia Star". Abu grupas pārējo komandu pirmajā spēlē "Rekord" telpu futbolisti Olimpiskajā sporta centrā ar 4:0 pieveica "Iberia Star".

"Nikars" galvenais treneris Orlandu Alvešs Duarte iepriekš uzsvēra, ka Latvijas komandas galvenais uzdevums ir izcīnīt ceļazīmi dalībai turnīra Elites grupu kārtā.

Pa divām sešu grupu labākajām komandām iekļūs Elites grupu kārtā, kur pretiniekus jau gaida četri izliktie klubi. Elites kārtā klubi cīnīsies par vietu četru komandu finālposmā.