Nakoņečnijs un Švecovs izcīna ceturto vietu stafetē pasaules čempionātā modernajā pieccīņā

Latvijas sportisti Ruslans Nakoņečnijs un Pāvels Švecovs otrdien Krievijas galvaspilsētā Maskavā izcīnīja ceturto vietu pasaules čempionātā modernajā pieccīņā.

Latvijas duets sacensībās nopelnīja 1514 punktus, no goda pjedestāla atpaliekot par desmit punktu tiesu.

Par pasaules čempioniem kļuva Vans Vūjins un Juns Vūngtei no Dienvidkorejas, kuri savāca 1563 punktus, sudraba medaļas ieguva Iļja Frolovs un Oļegs Naumovs no Krievijas, kuri uzvarētājiem zaudēja 13 punktus, bet bronzas medaļas saņēma Aleksandrs Enrārs un Pjērs Dežardēns no Francijas, kuri nopelnīja 1524 punktus.

Nakoņečnijs un Švecovs paukošanā tika pie 229 punktiem, kas bija trešais labākais rezultāts 17 komandu konkurencē, peldēšanā viņi nopelnīja 370 punktus, arī esot trešie, bet jāšanā ar 265 punktiem bija 11.vietā, kamēr kombinētajā šaušanas un skriešanas distancē viņi ar 650 punktiem bija desmitie.

Pēc peldēšanas Latvijas duets bija otrais, bet pirms pēdējās kombinētās distances Nakoņečnijs un Švecovs bija trešajā pozīcijā, ko gan neizdevās noturēt.

Pasaules čempionāta turpinājumā notiks sacensības individuālajās sacensībās, kur startam gatavojas četri Latvijas sportisti. Bez Nakoņečnija un Švecova vīriešu cīņām ir pieteikts arī Deniss Čerkovskis, bet dāmām trešdien kvalifikāciju sāks pieredzējusī Jeļena Rubļevska.

Pasaules čempionātā sportisti dalīs arī olimpiskās ceļazīmes uz olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro.

Aizvadītajā gadā notikušās Riodežaneiro olimpisko spēļu atlases sacensības Latvijas sportisti neaizvadīja īpaši veiksmīgi un pie ceļazīmēm jau gadu pirms Olimpiādes neizdevās tikt.

Tomēr vēl pa deviņām ceļazīmēm vīriešu un sieviešu konkurencē sadalīs šogad - pa trim ceļazīmēm sportisti iegūs šī gada pasaules meistarsacīkstēs, savukārt pēdējie seši olimpisko spēļu dalībnieki tiks noteikti pēc vietas pasaules rangā. No šī gada pasaules rangā punktus sāka skaitīt no nulles, un tos izcīnīs sešās sacensībās - četros Pasaules kausa posmos, Pasaules kausa finālā, kuri jau ir notikuši, un pasaules čempionātā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti