Nakoņečnijs izcīna 11.vietu Eiropas čempionātā modernajā pieccīņā

Latvijas modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs svētdien izcīnīja 11.vietu Eiropas čempionātā individuālajās sacensībās.

Nakoņečnijs pēc piektdienas kvalifikācijas bija 13.pozīcijā, bet svētdien prata pakāpties par divām vietām. Cits Latvijas pārstāvis Pāvels Švecovs izcīnīja 14.vietu, bet Oleksandrs Pinčuks ieņēma 20.pozīciju.

Nakoņečnijs summā sakrāja 1438 punktus, Švecovs tika pie 1423 punktiem, bet Pinčuka kontā 1416 punkti.

Uzvaru sacensībās izcīnīja francūzis Valentēns Pradess, kurš tika pie 1484 punktiem, bet otro un trešo vietu ieņēma attiecīgi ungārs Ādams Maroši (1482) un brits Jozefs Čongs (1468).

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka A grupas kvalifikācijā no Latvijas sportistiem piedalījās Švecovs, kurš pēc trīs disciplīnām sakrāja 1110 punktus un kvalificējās finālam.

Švecovs savā grupā ieņēma 18.vietu, kā pēdējais tiekot 36 finālistu vidū, kamēr šajā grupā labākais ar 1125 punktiem bija Aleksandrs Ļesuns no Krievijas.

Tikmēr B kvalifikācijas grupā Nakoņečnijs tika pie 1112 punktiem, kamēr Pinčuks sakrāja 1095 punktus. Nakoņečnijs grupā ieņēma 13., bet Pinčuks 17.vietu, finālam kvalificējoties 18 labākajiem. Šajā grupā līderis ar 1129 punktiem bija Kirils Beļakovs no Krievijas.

Jau ziņots, ka ceturtdien vīriešu stafetes sacensībās uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena ar 1458 punktiem kāpa Švecovs un Nakoņečnijs. Kopumā sacensībās piedalījās 11 komandas.

Pērn Švecovs un Nakoņečnijs kontinenta meistarsacīkstēs stafetē izcīnīja vien desmito vietu.

Latvija šajās meistarsacīkstēs pārstāvēta tikai vīriešu konkurencē.