Nakoņečnijs: Bija pārāk maz laika sagatavoties startam olimpiskajās spēlēs

“Šīs man pirmās olimpiskās spēles. Daudz darba,” tā latviešu valoda pēc sava olimpiskā starta RIo Latvijas Radio teica Latviju pārstāvošais modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs, kurš tikai pērn ieguva Latvijas pilsonību.

Tālāk jau sarunu turpinot krievu valoda, sportists stāstīja: “Gatavosimies, ir par ko padomāt”.

Ruslans Nakoņečnijs pēc sava snieguma Rio olimpiskajās spēlēs

  Lai arī sportists bija cerējis, ka iekļūs labāko desmitniekā, tomēr par olimpisko turnīru viņa emocijas ir pozitīvas. Viņš uzskata, ka būtu varējis labāk nostartēt, bet ietekmējusi olimpiskā gaisotne, notikuma mērogi.

  “Tehniski man patika jāšana,” atklāja Nakoņečnijs. Tiesa gan, neesot īsti veicies zirga izlozē.

  Sportists sarunā ar Latvijas Radio norādīja, ka sanācis ļoti maz laika sagatavoties startam olimpiskajās spēlēs. Taču viņš ir gatavs strādāt un attīstīties, lai labāk sagatavotos nākamajām olimpiskajām spēlēm Tokijā. “Būs noskaņojums, būs vēlme un motivācija,” solīja Nakoņečnijs.

  Arī Nakoņečnija treneris Mihails Jefremenko Latvijas Radio atklāja, ka sportists nav spējis atjaunoties pēc jūlijā aizvadītā Eiropas čempionāta modernajā pieccīņā, kur viņš guva astoto vietu. Vēl vairāk – pēdējos mēnešos sportists piedalījies četrās sacensībās, kur startējis ar pilnu jaudu.

  Nakoņečnija treneris Jefremenko pēc Ruslana snieguma Rio

   “Mēs tikām uz olimpiskajām spēlēm pēdējā brīdī, bija jāsagatavojas divās nedēļās,” pauda treneris, norādot, ka atpūtas bijis par maz. Rezultāts, ar kuru Jefremenko nav apmierināts, pierādīja, ka tikusi pieļauta kļūda sagatavošanās procesā.

   Jāatgādina, ka Nakoņečnijs olimpiādē sakrāja 1386 punktus, kas viņam deva 28.vietu.

   Kļūda rakstā?

   Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

   Sports
   Sports
   Jaunākie
   Interesanti