Modernās pieccīņas veterāns Čerkovskis 23.vietā PK posmā

Pieredzējušais Deniss Čerkovskis svētdien Budapeštā ieņēma 23.vietu Pasaules kausa (PK) sezonas ceturtajā posmā modernajā pieccīņā, informēja rīkotāji. Iepriekšējā PK posmā Čerkovskis startēja Brazīlijā, kur marta beigās bija otrais.

Četru disciplīnu summā Čerkovskis ieguva 5492 punktus. Paukošanā viņš dalīja 7.vietu ar 880 punktiem, peldēšanā palika 32. vietā ar 1268 punktiem, savukārt jāšanā 27.vieta nodrošināja 1024 punktus. Skriešanas un šaušanas kombinācijā Čerkovskis ierindojās 21.vietā un saņēma 2320 punktu.

Uzvarēja brits Džeimss Kuks ar 5872 punktiem, bet pārējās vietas uz goda pjedestāla aizņēma ungārs Adams Maroši (5832 punkti) un Francijas pieccīņnieks Žans Berū (5768).

Jau ziņots, ka sieviešu konkurencē 8.vietu sestdien ieguva Jeļena Rubļevska. PK posms beigsies pirmdien ar jaukto stafeti.