Modernās pieccīņas sportists Nakoņečnijs olimpiādi noslēdz 28. vietā

Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs sestdien Latvijas modernās pieccīņas sportists Ruslans Nakoņečnijs  izcīnīja 28.vietu. Tieši šādu pozīciju viņš izcīnīja pēdējā apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā, kopsummā sakrājot 1386 punktus.

Par zelta medaļnieku kļuva Krievijas sportists Aleksandrs Ļesuns, sakrājot 1479 punktus, sudraba godalgas ieguvējs ukrainis Pavlo Timoščenko ar 1472 punktiem, bet bronzas godalgu izcīnīja meksikānis Marselo Ernandess ar 1468 punktiem.

Jau ziņots, ka Nakoņečnijs olimpiskajās sacensībās modernajā pieccīņā sestdien pirms pēdējās disciplīnas ieņēma 28.vietu. Peldēšanā Nakoņečnijs ierindojās 16.vietā, paukošanā bija 30., bet jāšanā ierindojās 26. pozīcijā.

Nakoņečnijs olimpiskajās spēlēs sākotnēji bija rezervista statusā, bet pēc vairāku Krievijas sportistu nepielaišanas startam ieguva tiesības sacensties. Nakoņečniks ir dzimis Ukrainā, un tikai pērn par īpašiem nopelniem viņam tika piešķirta Latvijas pilsonības. Viņa augstākais panākums, startējot zem Latcijas karoga - uzvara Pasaules kausa posmā pērn martā.

Modernajā pieccīņā Latvijai ir izdevies izcīnīt vienu olimpisko medaļu - 2004. gadā olimpiskajās spēlēs Atēnās Jeļena Rubļevska izcīnīja sudraba godalgu.