Māmiņas pēc dzemdībām rod piepildījumu arī augsta līmeņa sportā

Bērniņa piedzimšana ievieš būtiskas izmaiņas, taču daudzas jaunās māmiņas atgriežas sportā, kur gūst ļoti nepieciešamās emocijas saskanīgākai dzīvei. Inese Geca-Miljone, kura savulaik atzīta par Eiropas labāko hokejisti, atgriezās izlasē arī pēc otrā bērniņa piedzimšanas, bet šogad spēlēja valstsvienībā kopā ar savu vecāko meitu Līgu Miljoni. Savukārt MTB riteņbraukšanā šosezon startē par māmiņu kļuvusī Lelde Ardava.

Līga Miljone spēlē hokeju Zviedrijā augstākajā divīzijā sievietēm, bet valstsvienībā viņa darbojās vienā maiņā ar savu mammu. Tieši mammas padomi un  savstarpējā saskaņa palīdzēja Līgai kļūt par izlasē rezultatīvāko spēlētāju pasaules čempionātā I divīzijā.

Inese atgriezās izlasē nepilnu 40 gadu vecumā pēc otrā bērniņa piedzimšanas. Mazās Megijas māmiņa lepojas ar abām meitām - Līga ir jau atradusi savu turpmāko ceļu, un Inese ir apņēmusies audzināt nākamo paaudzi. Viņa ir pārliecināta, ka arī mazā Megija reiz kāps uz slidām un varētu spēlēt hokeju tāpat kā mamma un māsa. Vai varētu reiz uzspēlēt vienā komandā ar abām meitām, Inese gan smejoties šaubās, jo tik ilgi spēlēt negrasās.

Pirmajā vietā Inesei ir ģimene, otrajā - darbs, bet tūlīt aiz tā arī sports un fiziskās aktivitātes. Nav jēgas no cilvēka, kas tikai sēž pie televizora ar pulti vienā rokā un bulciņu - otrā, uzskata pieredzējusī hokejiste, kura vienmēr ir bijusi aktīva fizisku nodarbību piekritēja.

Riteņbraucēja un māmiņa Lelde Ardava par atgriešanos sportā

  Savukārt Ardava pirms nepilniem pāris gadiem uz divriteņa uzkāpa 12 dienas pēc dzemdībām, bet pašlaik trenējas piecas reizes nedēļā un brauc arī sacensībās. Viņa labprāt iedrošinātu sievietes katrai atrast ko tādu, kas dara dzīvē prieku. Pirms bērna piedzimšanas viņa bija profesionāla riteņbraucēja, taču atzīst, ka dzīvē ir vajadzīgs arī plāns B. Bērns Leldei nozīmē ļoti daudz, tomēr tā nav visa viņas dzīve. Sports Leldei palīdz izlādēties un ļauj pabūt pašai ar sevi, kas palīdz gūt nepieciešamo enerģiju.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Sports
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti