Mākslas vingrotāja Polstjanaja izcīna 5.vietu Pasaules kausa posmā vingrojumā ar lentu

Latvijas pārstāve Jeļizaveta Polstjanaja svētdien Pasaules kausa posmā mākslas vingrošanā Taškentā izcīna piekto vietu vingrojumā ar lentu un sesto vietu vingrojumā ar apli.

Finālsacensībās vingrojumā ar lentu Latvijas vingrotāja finišēja piektā ar 20,65 punktiem.

Astoņu sportistu konkurencē uzvarēja Baltkrievijas vingrotāja Alina Garnasjko, kura sakrāja 22,75 punktus. Viņa apsteidza itālieti Sofiju Rafaeli ar 22,10 punktiem un Krievijas sportisti Dinu Averinu ar 21,50 punktiem.

Finālā sacensībās ar apli Polstjanaja par savu sniegumu nopelnīja 22,40 punktus un ieņēma sesto vietu astoņu vingrotāju konkurencē.

Uzvarēja Dina Averina ar 27,75 punktiem. Viņa apsteidza Rafaeli ar 25,40 punktiem un baltkrievieti Anastasiju Salosu ar 24,70 punktiem.

Jau ziņots, ka sestdien Polstjanaja izcīnīja augsto 11.vietu daudzcīņā.

Četru vingrojumu summā Polstjanaja nopelnīja 88,50 punktus.

Vingrojumā ar riņķi un vingrojumā ar lentu viņa bija astotā, iekrādama attiecīgi 23,10 un 20,40 punktus. Vingrojumā ar bumbu viņai bija 23,250 punkti un 12.rezultāts, bet vingrojumā ar vālītēm - 21,75 punkti un 23.vieta.

Anna Murikova ar summā iekrātiem 65,72 punktiem bija 42.pozīcijā. Vingrojumā ar riņķi viņai 19,15 punkti (35.vieta), ar bumbu 18,475 punkti (35.), ar vālītēm 17,30 punkti (42.) un ar lentu - 10,80 punkti (49.).

Dominēja māsas Averinas no Krievijas. Uzvaru ar 104,10 punktiem izcīnīja Dina Averina, otrā ar 97,40 punktiem bija Arina Averina, bet trešā vieta un 96,50 punkti bija baltkrievietei Anastasijai Salosai.