LNB notiek Eiropas Sporta nedēļas pasākumi

Sestdien, 23.septembrī, Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisinās Eiropas Sporta nedēļai veltīti pasākumi. Šoreiz apmeklētājus aicina iepazīties ar sporta veidiem, ko pārstāv arī Gaismas pils darbinieki.

Bibliotēkai īpaši draudzīgie sporta veidi ir skeitbords, triatlons, basketbols un orientēšanās. Var aplūkot apgleznotu skrituļdēļu izstādi, kā arī triatlona sportistu inventāru.

Annija Petrova/LR
  Turklāt bibliotēkā ir iespēja izpētīt grāmatu izlasi par sportu un veselīgu dzīvesveidu, tostarp Latvijas olimpiešu grāmatu dāvinājumus bibliotēkai. Savukārt centrālais notikums būs pasākums „Zināšanu grozs”.

  "Ja ir vēlme pēc kaut kā aktīvāka un negaidīta, tad no pulksten 14 līdz 16 jānāk uz pirmo stāvu, kur notiks pasākums „Zināšanu grozs”. Mēs esam uzstādījuši īstu basketbola grozu. Un šeit no 14 līdz 15 ģimenes un citi interesenti neatkarīgi no prasmēm var droši nākt un piedalīties soda metienu konkursā kopā ar basketbolisti Lieni Jansoni. Taču visintriģējošākā daļa sāksies 15.30. tā būs diskusija, kur treneri Ainaru Bagatski iztaujās sporta žurnālists Anatolijs Kreipāns. Tad nu abi sporta speciālisti sarunāsies par Eiropas čempionātu basketbolā, par panākumiem un sekmēm tur, arī zināšanu klātbūtni sportā un, protams, ka arī par grāmatām un lasīšanu," stāsta bibliotēkas pārstāvis Augusts Zilberts.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Sports
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti