Lietusgāzes aptur pieccīņnieces Rubļevskas startu pasaules čempionātā

Jeļenai Rubļevskai piektdien pasaules čempionātā Taivānā izdevās startēt tikai divās disciplīnās, līdz finālsacensības apturēja spēcīgu lietusgāžu dēļ, liecina organizatoru informācija. Pēc paukošanas un peldēšanas Rubļevska ieņem 11.vietu, bet atlikušās disciplīnas sportistes veiks sestdien.

Taifūnu "Trami" pavadošās lietusgāzes pārplūdināja jāšanas arēnu, tādēļ rīkotāji pieņēma lēmumu sacensības pārcelt uz sestdienu, kad sportistes vispirms startēs saīsinātā jāšanas maršrutā, bet vēlāk sacentīsies skriešanas un šaušanas kombinācijā.

Rubļevska divās disciplīnās iekrāja 2020 punktus. Paukošanā viņa bija labākā ar 1000 punktiem, bet peldēšanā ierindojās 32.vietā 36 finālistu konkurencē un saņēma 1020 punktus. Līdere ar 2164 punktiem ir Lielbritānijas pieccīņniece Samanta Mareja.

Starptautiskās modernās pieccīņas federācijas prezidents Klauss Šormans teica, ka 50 gados nav piedzīvojis sporta veidā tik dramatiskus laikapstākļus. Viņš uzsvēra, ka drošības apsvērumu dēļ sacensības piektdien bija jāatceļ, jo pretējā gadījumā tiktu apdraudētas sportistes un zirgi.

Sestdienai paredzētas arī finālsacensības vīriešiem, kur Latviju pārstēs Deniss Čerkovskis. Čempionāta turpinājumā svētdien ieplānota jauktā stafete, kam sekos stafetes sievietēm un vīriešiem pirmdien un otrdien.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti