«Lielvārde/FatPipe» florbolisti zaudē «EuroFloorball» kausa izcīņas finālā

Latvijas čempioni "Lielvārde/FatPipe" svētdien Vācijā "EuroFloorball" kausa finālā ar 6:8 piekāpās mājiniekiem "Sparkasse Weissenfels" florbolistiem, kuri ieguva Eiropas klubu florbolā otro prestižāko trofeju, liecina rīkotāju informācija.

Otrās trešdaļas vidū "Lielvārde/FatPipe" nonāca iedzinējos ar 1:5 un sāka pakaļdzīšanos, tomēr atšķirībā no pusfināla mača tā nebija sekmīga. Pēdējā perioda vidū Latvijas komanda pēc trīs vārtu guvuma samazināja rezultāta starpību līdz minimumam 6:7, bet neko vairāk panākt neizdevās.

"Lielvārde/FatPipe" turnīru sāka ar uzvaru pār Vācijas čempioniem "Sparkasse Weissenfels" (4:3), kā arī grupas kārtā pieveica Maskavas "Spartak" florbolistus (7:2), bet pusfinālā pārspēja Norvēģijas "Tunet" (8:6).

Fināla uzvarētāji arī ieguva ceļazīmi uz prestižāko klubu turnīru - Čempionu kausa izcīņu.