Latvijas U-20 frisbija izlase iekļūst Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas U-20 frisbija izlase trešdien Nīderlandē Eiropas frisbija čempionātā izcīnīja divas uzvaras, iekļūstot čempionāta labāko astotniekā. Ceturtdien komanda ceturtdaļfinālā spēkosies ar Vācijas izlasi. Komandas pārstāvis Imants Ilgažs lsm.lv atklāja, ka izlase ir gatava sasniegt vēl augstākus rezultātus.

„Ļoti patīkami, esam sasnieguši to, ko Latvijas junioru izlasei līdz šim nebija izdevies sasniegt,” sacīja Ilgažs.

Ceturtdien pulksten 12.30 pēc Latvijas laika Latvijas izlase spēkosies ar 2013. gada čempioniem Vācijas vienību. „Ļoti spēcīgs pretinieks, bet jau esam astotniekā, un mums tikai jātupina iet uz priekšu,” teica spēlētājs.

Ilgažs neslēpj, ka komandai ir spēcīgi saspēles vadītāji, kas veiksmīgi izpilda piespēles pāri visam laukuma. Spēlētājs informē, ka arī aizsardzības līnija ir uzdevumu augstumos. „Viss kopā mums atnes ilgi gaidīto rezultātu,” sacīja Ilgažs.

Lielākās problēmas sagādā zonas aizsardzība, atklāja Ilgažs. „Komandas izmanto to pret mums, pāris reizes tas ir nostrādājis,” piebilda spēlētājs.

Ilgažs informēja, ka komandā valda pozitīvas noskaņas, kas palīdz arī spēlēs. „Daudz smejamies viens par otru un paši par sevi, esam kā viens draudzīgs kolektīvs,” teica spēlētājs.

Apakšgrupā Latvijas izlase pārspēja Izraēlu (15:11), Beļģiju (13:12), Šveici (15:11), bet piekāpās grupas favorītiem īriem ar 7:15. Trīs spēcīgākās grupas komandas nonāca E grupā, kur tās apvienojās ar Zviedriju, Austriju un Poliju. Lietainā spēlē Latvija otrajā puslaikā piekāpās B apakšgrupas uzvarētājiem Zviedriem (9:15), bet pārspēja Austriju(15:7) un Poliju (15:11), iekļūstot labāko astotniekā.

Jau iepriekš tika informēts, ka Latvijas izlase ar lielām ambīcijām devās uz Eiropas čempionātu.

Eiropas jaunatnes frisbija čempionāts Vēnedālā, Nīderlandē, norisināsies līdz piektdienai.