Latvijas U-19 telpu futbolisti zaudē Krievijai, cerības uz pusfinālu izplēn. Svarīgākās epizodes

Mājiniece Latvijas telpu futbola izlase pirmdien "Arēnā Rīga" ar 1:5 zaudēja Krievijas vienaudžiem U-19 Eiropas čempionāta spēlē un šķīrās no izredzēm sasniegt pusfinālu. Latvijas jauniešiem turnīra noslēgumā vēl atlikusi pēdējā spēle grupā.

Abas komandas grupu kārtu sāka ar zaudējumu, tādēļ tiklab Latvijas, kā arī Krievijai izlasei, uzvara otrajā spēlē bija nepieciešama, lai saglabātu izredzes tikt pusfinālā. Veiksmīgāk spēli sāka Krievijas telpu futbolisti, pirmajā puslaikā ar 14 sekunžu intervālu gūstot divus vārtus un izvirzoties vadībā 2:0.

Krievijas izlase panāk 2:0 pārsvaru

Viesiem ilgstoši neizdevās uzlauzt Latvijas izlases aizsardzību, līdz rezultātu 14.minūtē atklāja Danils Karpjuks. Pēc spēles atsākšanas mājinieki kļūdījās laukuma centrā un Pavels Karpovs ātri divkāršoja Krievijas pārsvaru.

Intervija ar Miku Babri

Latvijas kluba FC "Petrow" telpu futbolists Miks Babris pēc pirmā puslaika intervijā Latvijas Televīzijā uzsvēra, ka divi ielaisti vārti vēl nav pasaules gals. Galvenais Latvijas izlasei ir gūt pirmos vārtus un tad jau būs iespēja jau cīnīties par pozitīvu gala iznākumu, piebilda Babris.

Latvijas telpu futbolisti gūst vārtus

Pirmos vārtus Latvijas izlasei finālturnīrā guva Edgars Tarakanovs, otrā puslaika piektajā minūtē ievirzot bumbu vārtos pēc soda sitiena. Samazinājuši rezultāta starpību, Latvijas telpu futbolisti daudz kontrolēja bumbu un izveidoja arī bīstamus uzbrukumus. Tuvu vārtu guvumam bija Toms Kristians Grīslis, tomēr bumba lidoja mazliet garām mērķim.

Krievijas izlase panāk 3:1 vadību

No standartsituācijas vārtus guva arī Krievijas izlase - pēc stūra sitiena rezultatīvs ar rikošeta palīdzību bija Deniss Titkovs.

Krievijas pārsvars sasniedz 4:1

Vēl vienu stūra sitienu 33.minūtē vārtu guvumā pārvērta Karpjuks un 1:4 deficīts padarīja mājinieku komandas uzdevumu vēl sarežģītāku.

Krievijas izlase iesit piektos vārtus

Piekto reizi bumba jau tukšos mājinieku vārtos ielidoja 36.minūtē, ātru uzbrukumu noslēdzot Kamilam Gereihanovam. No sestā vārtu zaudējuma Latvijas izlasi glāba vārtsargs Renārs Šķesters-Kambals, divarpus minūtes pirms beigu svilpes atvairot Karpova izpildītu 6 metru brīvsitienu.

Intervija ar Renāru Šķesteru-Kambalu

Šķesters-Kambals pēc spēles intervijā Latvijas Televīzijai teica, ka komanda aizvadīja labu pirmo puslaiku, bet ielaida divus vārtus pēc bērnišķīgām kļūdām. Latvijas izlasei pietrūka pieredzes, bet komanda spēlēja ar labu pašatdevi un cīnījās, cik spēja, teica vārtsargs.

Ar rīkotāju tiesībām dalību finālturnīrā nodrošinājušie Latvijas jaunie telpu futbolisti pirmajā spēlē zaudēja Portugālei (0:6), bet Krievijas izlase piekāpās poļiem (2:3). Latvijas izlasi vēl gaida spēle trešdien pret Poliju.

Finālturnīrā spēlē astoņu valstu izlases, kas apļa turnīrā sadalītas divās grupās. Pa divām abu grupu labākajām komandām iekļūs pusfinālā. Pirmoreiz sarīkotais U-19 Eiropas čempionāts noslēgsies 14.septembrī.