"Riga FC" gatavojas atbildes spēlei pret Helsinku "HJK"

VEF Rīga

Telpu futbols

Latvijas U-19 telpu futbola izlase pārbaudes turnīru Rīgā sāk ar uzvaru

Latvijas U-19 telpu futbola izlase trešdien pirmajā pārbaudes turnīra mačā pārspēja Nīderlandi. Pirmajā no trim pārbaudes turnīra dienām "Elektrum" olimpiskajā centrā Latvija ar 6:4 apspēlēja Nīderlandes vienaudžus.

Divus vārtus Latvijai guva Artjoms Kozlovskis un Danils Maligins, vienus - Edgars Tarakanovs un Aivars Daņilovs.

Latvija rezultātu izlīdzināja vien piecas ar pusi minūtes pirms mača beigām, kad precīzs vārtu priekšā bija Tarakanovs. Savukārt uzvaru spēles pēdējā minūtē ar precīziem sitieniem izrāva Maligins un Daņilovs.

Ceturtdien, plkst.17:30, Latvijai spēle ar Moldovu.

Jūlijā Artūra Šketova trenētie Latvijas jaunie telpu futbolisti Daugavpilī cīnījās neizšķirti 3:3 ar Turciju un Ludzā zaudēja turku jaunajiem futbolistiem ar 0:6..

Pirms tam jūnijā pārbaudes turnīrā Horvātijā latvieši četrās spēlēs izcīnīja vienu uzvaru un cieta trīs zaudējumus.

Latvijas valstsvienība gatavojas pirmajam Eiropas U-19 telpu futbola čempionāta finālturnīram, kas risināsies Rīgā laika posmā no 8. līdz 14.septembrim, un tajā cīņā par kontinenta labākās komandas titulu "Arēnā Rīga" dosies astoņas valstsvienības, tostarp arī mājinieki kā finālturnīra saimnieki. Latvijas jaunie telpu futbolisti sacentīsies A apakšgrupā kopā ar Poliju, Portugāli un Krieviju.