Latvijas telpu futbolisti kvalifikācijas turnīrā pārliecinoši pārspēj Gibraltāru

Latvijas telpu futbolisti ceturtdien Jelgavā ar 9:0 pārliecinoši pārspēja Gibraltāra izlasi 2020.gada Pasaules kausa kvalifikācijas priekšsacīkšu turnīra spēlē un saglabāja izredzes uz tikšanu nākamajā kārtā, liecina rīkotāju informācija.

Uzvarētājiem trīs vārtus guva Germans Matjušenko, savukārt divreiz precīzs bija Artjoms Koļesņikovs.

Laukuma saimniekus Zemgales Olimpiskajā centrā pirmajā puslaikā vadībā izvirzīja Matjušenko, pārsvaru divkāršoja Jānis Pastars, savukārt Koļesņikovs līdz pārtraukumam panāca 3:0. Otrajā puslaikā vēlreiz izcēlās Koļesņikovs, kā arī precīzi bija Igors Avanesovs, Aleksandrs Kuļešovs un divreiz Matjušenko. Vienu reizi Gibraltāra telpu futbolisti bumbu ievirzīja savos vārtos.

Latvijas izlase turnīru sāka ar bezvārtu neizšķirtu pret Kipru, bet četru komandu grupas pēdējā mačā sestdien vēl spēlēs pret Angliju, kas ceturtdien guva otro panākumu, ar 5:4 pārspējot kipriešus.

Lai iekļūtu nākamajā kvalifikācijas kārtā, priekšsacīkšu grupā jātiek divu labāko komandu vidū. Grupas uzvarētāji nākamo kvalifikācijas kārtu aizvadīs oktobrī, spēlējot Portugālē, savukārt otrās vietas ieguvēji spēlēs Itālijā. Pasaules kausa finālturnīrā Eiropu pārstāvēs septiņas komandas, kā arī Lietuvas izlase ar turnīra rīkotāju tiesībām.