Latvijas šaušanas izlase pasaules čempionātā Korejā startēs kuplā sastāvā

Latvijas šaušanas izlase devusies uz pasaules čempionātu Dienvidkorejā, kur pirmās sacensības būs jau svētdien. Uz 52. pasaules čempionātu Latvijas komanda brauc neierasti lielā delegācijā – ieskaitot divus trenerus, sezonas vērienīgākajās sacensībās būs 10 Latvijas pārstāvju.

Pēdējā treniņā pirms izlidošanas uz Tālajiem Austrumiem Latvijas šaušanas izlases treneris Zigfrīds Markainis intervijā Latvijas Televīzijai pastāstīja, ka būs pilna komanda pieaugušajiem, kā arī startēs juniori.

Vairākkārtējais Eiropas čempionātu medaļnieks Lauris Strautmanis šosezon Korejā jau startēja vienā Pasaules kausa posmā, tiesa, toreiz pagalam neveiksmīgi. Strautmanis gan uzsvēra, ka tagad zina, uz ko gatavoties, turklāt uz vietas arī būs iespēja vairāk pielāgoties un sagatavoties startam.

Arī īsi pirms čempionāta Latvijas izlasē problēmu netrūka - treniņnometni nācās naski pārcelt no Ukrainas uz Igauniju. Ukrainā izdega noskatītā šautuve, ko nevarēja izmantot arī Ukrainas šāvēji, kuri pārcēlās uz Kijevu, pastāstīja Markainis.

Lielākās cerības Latvijas treneri liek uz olimpisko disciplīnu šaušanā 10 metru distancē. Latvijas izlases līderis Strautmanis šosezon piedalījās arī vairākos Pasaules kausa posmos un tukumnieks arvien labāk sadzīvo ar sezonas vidū jauniegūto ieroci. Viņa pistolei izgatavots īpaši pielāgots rokturis lielākai rokai.

Pasaules čempionātā Dienvidkorejā piedalīsies vairāk nekā 1800 šāvēju. Dalībniekiem būs arī jāievēlē jauna Atlētu komisija, kas ir viena no galvenajām lēmējām par sporta veida attīstību nākotnē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti