Latvijas pieccīņnieki jauktajā stafetē finišē sestie pasaules čempionātā

Jeļena Rubļevska duetā ar Pāvelu Švecovu svētdien Varšavā izcīnīja 6.vietu jauktajā stafetē, kas bija pēdējās sacensības pasaules čempionātā modernajā pieccīņā, informēja organizatori.

Rubļevska un Švecovs stafetē iekrāja 1470 punktu, kas viņiem ļāva apsteigt četrus konkurentu pārus.

Par pasaules čempioniem ar 1518 punktiem kļuva lietuvieši Justins Kinderis un Laura Asadauskaite. Sudraba godalgas nopelnīja briti Džozefs Evanss un Keita Frenča, kas no uzvarētājiem atpalika par trim punktiem, bet par bronzas laureātiem kļuva mājinieki Simons Staškevičs un Oktavija Novacka ar 1504 punktiem.

Jau vēstīts, ka individuālajās sacensībās tālāk par kvalifikāciju netika ne Rubļevska un Švecovs, ne Deniss Čerkovskis un Olga Šišlova. Švecovs un Šišlova tik augsta līmeņa sacensībās startēja pirmoreiz. Pērn pasaules čempionātā jauktajā stafetē Čerkovskis un Rubļevska ieguva sudraba godalgas.