Latvijas pieccīņniece Šišlova finišē devītā Eiropas čempionātā

Olga Šišlova pirmdien Polijā izcīnīja 9.vietu un bija veiksmīgākā Latvijas modernās pieccīņas sportiste Eiropas čempionātā, informēja organizatori. Pieredzējusī Jeļena Rubļevska ierindojās 18.vietā 36 finālistu konkurencē.

Eiropas čempiones titulu ar 5452 punktiem nopelnīja ungāriete Sofija Foldhazi, sudrabu par 5416 punktiem saņēma Ukrainas sportiste Ganna Burjaka, bet bronzas godalgu ar 5384 punktiem nopelnīja viņas tautiete Anastasija Spasa.

Šišlova desmitniekā iekļuva ar 5256 punktiem, savukārt Rubļevskai augstāk pakāpties liedza 5116 punkti. Šišlova jāšanā sasniedza labāko rezultātu un nopelnīja 1200 punktu maksimumu, šaušanas un skriešanas kombinācijā viņa ieguva 11.vietu (2116 punkti), peldēšanā ierindojās 15.vietā (1132), bet paukošanā ieņēma 20.vietu (808).

Rubļevskai veiksmīgākā sacensību daļa bija ar 5.vietu un 928 punktiem paukošanā. Jāšanā viņa netika augstāk par 17.vietu (1104), kombinācijā ierindojās 21.vietā (2088), bet peldēšanā - 34.vietā (996).

Finālsacensībās vīriešiem Latviju otrdien Držonkovā pārstāvēs Deniss Čerkovskis.