Latvijas kērlinga izlase nepretendē uz vietu Eiropas čempionāta ceturtdaļfinālā

Latvijas kērlinga izlase trešdien Skotijā cieta divus zaudējumus Eiropas čempionātā (EČ) jauktajām komandām un palika bez izredzēm iekļūt ceturtdaļfinālā, liecina rīkotāju informācija.

Dienas pirmajā spēlē grupā Latvijas izlase ar 2:7 piekāpās mājiniekiem skotiem, bet otrajā cīņā sekoja zaudējums 4:9 pret grupas līderivienību Vāciju. Septiņās spēlēs Latvijai ir trīs uzvaras, kas nodrošina 5.vietu grupā.

Grupas turnīra noslēgumā Latvijai ceturtdien vēl jāspēlē pret Rumāniju, taču abām komandām jau bez izredzēm iekļūt ceturtdaļfinālā. Eiropas čempionāts beigsies ar finālspēli sestdien.

Edinburgā Latviju pārstāv komanda "RKK/Veidemanis" ar skipu Arni Veidemani, Ilutu Lindi, Rihardu Jeski un Sabīni Jeski sastāvā. Turnīrā 25 komandas ir sadalītas trijās grupās, kur izspēlē apļa turnīru. Pa divām spēcīgākajām katras grupas komandām un labākā trešās vietas īpašniece uzreiz nodrošinās dalību ceturtdaļfinālā. Divas pārējās trešo vietu ieguvējas pārspēlē cīnīsies par pēdējo vakanci ceturtdaļfinālā.