Latvijas kamaniņbraucēju izlasē apmierināti ar gatavošanos Sočos

Latvijas kamaniņbraucējiem treniņu apstākļi Sočos ir normāli, un gatavošanās notiek pēc plāna, LSM otrdien pastāstīja izlases galvenais treneris Pēteris Cīmanis. Aģentūra AP pirmdien vēstīja, ka strāvas piegādes traucējumi kamaniņbraucējiem liedz olimpiskajā Soču trasē pienācīgi trenēties, taču Cīmanis uzskata, ka šādi apgalvojumi ir pārspīlēti.

Latvijas izlases treneris atzina, ka pirmdien uz laiku bija pārtrūkusi strāvas piegāde, bet vēlāk visas problēmas novērstas. Kamaniņu braucējiem nekas pašlaik netraucē gatavoties pēc plāna, uzsvēra Cīmanis.

"Tās ir muļķības, viss ir normāli, viss darbojas," teica Cīmanis. "Bija traucējumi [strāvas piegādē], bet kam negadās," viņš piebilda.

Neapmierināts ar pirmdien izveidojušos situāciju bija ASV izlases treneris Marks Grimets, jo amerikāņu treniņu sesijas vidū olimpiskajā Soču trasē pazuda elektrība, liedzot izmantot laika fiksēšanas iekārtas un drošības sistēmu, kas informē par braucēju atrašanos trasē. Savukārt kanādieši Sočos sūdzējās, ka viņu viesnīcā nav strāvas un tekoša ūdens.

Kamaniņbraucējiem piektdien olimpiskajā trasē sāktie treniņi turpināsies līdz ceturtdienai, bet vēlāk viņus aizstās bobslejisti un skeletona braucēji. Treniņu nedēļas Sočos ir īpaši svarīgas, jo citu valstu sportisti vēlāk trasē varēs atgriezties tikai februārī pirms olimpisko spēļu sākuma. Ledus kvalitāti kamaniņbraucēji novērtēja atzinīgi, lai gan iepriekšējā treniņu sesijā ziemā Sočos trase bijusi daudz sliktāk sagatavota.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti