Latvijas jātnieki izcīna dubultuzvaru Pasaules kausa reģionālajā kvalifikācijas posmā

Latvijas jātnieki nedēļas nogalē Sanktpēterburgā, Krievijā, veiksmīgi aizvadīja Pasaules kausa izcīņas reģionālo kvalifikācijas posmu, kur izcīnīja dubultuzvaru, liecina Latvijas Jātnieku federācijas informācija. Galvenajā "Grand Prix" maršrutā uzvarēja Andis Vārna ar zirgu KS Coradina, bet otrais bija Kristaps Neretnieks ar Caramsin.

Pasaules kausa Centrāleiropas līgas Ziemeļu apakšlīgas sacensību galvenajā maršrutā šķēršļu augstums bija līdz 160 centimetriem. Savukārt maršrutā ar 150 centimetru šķēršļiem uzvarēja Neretnieks ar Caramsin, bet maršrutā ar 145 centimetru šķēršļiem Ģirts Bricis ar Emilie Jolie JB ieguva otro vietu.

Jaunzirgu maršrutā otro vietu izcīnīja Neretnieks ar zirgu Caligula,  turpretim Bricis bija trešais ar Dynamique DML.

Sanktpēterburgā risinājās trešās no sezonā paredzētajām 11 kvalifikācijas sacensībām Centrāleiropas līgas Ziemeļu apakšlīgā. Piektais posms no 25. līdz 27.jūlijam paredzēts Rīgā.  Kvalifikācijā dažādās reģionālajās līgās jātnieki cīnās par reitinga punktiem un iespēju startēt Pasaules kausa finālā, kas 2015.gada aprīlī notiks Lasvegasā, ASV.