Latvijas handbolistes ar uzvaru turpina IHF un EHF Izaicinājuma balvas izcīņu

Latvijas sieviešu handbola izlase ceturtdien Grieķijā ar 27:23 uzvarēja Moldovu otrajā spēlē Starptautiskās Handbola federācijas (IHF) un Eiropas Handbola federācijas (EHF) rīkotajā Izaicinājuma balvas izcīņā, pavēstīja Latvijas Handbola federācija.

Uzvarētājas pirmo puslaiku noslēdza ar trīs vārtu pārsvaru (13:10) un vadībā noturējās arī pēc pārtraukuma. Latvijas izlasē par labāko atzina Kristīni Kirejevu.

Grupas kārtā Latvijas izlases pretinieces būs arī Beļģijas handbolistes. Jau vēstīts, ka pirmajā spēlē turnīrā Latvija ar 19:29 zaudēja mājiniecēm grieķietēm.

Turnīrā, kas Larisas pilsētā risināsies līdz svētdienai, var piedalīties spēlētājas, kas dzimušas 1991. gadā vai vēlāk. Katras apakšgrupas divas spēcīgākās komandas iekļūs pusfinālā. B apakšgrupā cīnās Bulgārija, Igaunija, Izraēla un Armēnija.

Latvijas treneres Ginta Ozoliņa un Vita Brikmane sastāvā iekļāva 14 spēlētājas no pieciem pašmāju klubiem - LSPA, SK "Latgols", Jēkabpils SS, Stopiņu NHK un Dobeles SS/REIR.

Izaicinājuma balvas izcīņa sievietēm kopš 2000. gada notiek ik pēc diviem gadiem. Turnīrs paredzēts valstu izlasēm, kurām nav lielu handbola resursu un iespēju regulāri piedalīties EHF rīkotajās sacensībās.