Latvijas handbola izlasei neizšķirts pret Norvēģijas izlases otro sastāvu

Latvijas handbola izlase pirms pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīra izslēgšanas mačiem otrdien pārbaudes spēlē Valmieras Olimpiskajā centrā nospēlēja neizšķirti 27:27 ar Norvēģijas otro valstsvienību, liecina Latvijas Handbola federācijas informācija.

Uģa Vikštrema vadītā izlase pirmajā puslaikā pieļāva vairākas kļūdas aizsardzībā, kā rezultātā puslaiks beidzās ar rezultātu 12:13.

Arī otrā puslaika sākumā izlase ļāva nostiprināt norvēģiem vadību, taču pašā spēles galotnē tieši Latvijas izlase spēlēja pārliecinošāk. Pēdējā uzbrukuma iespēja piederēja Latvijai, un uz pretinieku vārtiem tika nozīmēts septiņu metru soda sitiens, taču Toms Lielais to nespēja realizēt. Līdz ar to spēles beigās rezultāts neizšķirts – 27:27.

Trešdien Latvijas un Norvēģijas izlases tiksies vēl vienu reizi.

Dainis Krištopāns atkal pierādīja, ka ir rezultatīvākais izlasē, gūstot septiņus vārtus, Riharda Lejas kontā pieci vārtu guvumi.

Arī baltkrievi pirms izšķirošajām izslēgšanas spēlēm aizvada pārbaudes spēles pret Norvēģijas izlases pirmo sastāvu. Pirmajā spēlē piedzīvots zaudējums ar 33:36.

Jāatgādina, ka pasaules čempionāta kvalifikācijas grupu turnīrā Latvijas handbolisti pārliecinoši ieņēma pirmo vietu, sešās spēlēs gūstot piecas uzvaras un vienu spēli nospēlējot neizšķirti.

Izslēgšanas spēles ar Baltkrievijas izlasi notiks 12. jūnijā Minskā un 15. jūnijā Valmierā. Izslēgšanas pāra uzvarētājs, kuru noskaidros divu spēļu summā, nodrošinās vietu pasaules čempionātā. Latvija līdz šim nav startējusi ne Eiropas, ne pasaules čempionātu finālturnīros.