Latvijas handbola izlase svin uzvaru pār principiālajiem pretiniekiem baltkrieviem

Rīgas domes kausa izcīņā handbolā otrdien uzvaru svinēja Latvijas handbola izlase, kas ar 23:20 spēja uzvarēt principiālos pretiniekus Baltkrievijas izlasi, liecina organizatoru informācija.

Jau spēles sākumā dominēja tieši Latvijas handbolisti, pārtraukumā dodoties ar rezultātu uz tablo 13:9. Otrais puslaiks jau aizritēja līdzvērtīgā spēlē, un dažbrīd Latvijai bija tikai divu vārtu pārsvars, taču Latvijas izlase spēja noturēt pārsvaru līdz par spēles beigām.

Latvijas izlases rindās ar rezultativitati izcēlās Jānis Pavlovičs, Raimonds Trifanovs un Māris Veršakovs, katrs gūstot pa četriem vārtiem. Savukārt Baltkrievijas izlases rindās ar četriem vārtu guvumiem atzīmējās Sjargejs Šilovičs un Vladzislavs Kuļešs.

Latvijas izlases sastāvs gan bija tālu no optimālā – sastāvā nespēlēja Vācijas 1. Bundeslīgā spēlējošie Aivis Jurdžs un Ģirts Lilienfelds, kā arī par gada labāko handbolistu atzītais Dainis Krištopāns. Atpūta dota arī Latvijas izlases kapteinim Ingaram Dudem. Tāpat izlasē nebija arī neviens no Latvijas čempionvienības Dobeles “Tenax” spēlētājiem, jo komanda aizvada turnīru Nīderlandē.

Jāpiebilst, ka Uģa Vikštrema trenētā handbola izlase aizvadītajā vasarā, cīnoties par ceļazīmi uz 2017. gada pasaules čempionātu, divu spēļu summā piekāpās Baltkrievijai un līdz lielajam turnīram netika.

Otrdien Krievijas izlase spēkojās ar Ēģiptes izlasi, Krievijai gūstot uzvaru ar rezultātu 24:23.

Jau trešdien Latvijas handbolisti mērosies spēkiem ar Krievijas izlasi.