Latvijas duetam 6.vieta jauktajā stafetē EČ modernajā pieccīņā

Deniss Čerkovskis un Jeļena Rubļevska trešdien Polijā ieguva 6.vietu jauktajā stafetē Eiropas čempionātā (EČ) modernajā pieccīņā, liecina organizatoru informācija. Čempionātā pēdējās sacīkstēs Latvijas pāris četru disciplīnu summā savāca 5578 punktus.

Paukošanā Latvijas duets nopelnīja 838 punktus un trešo vietu, peldēšanā abi sasniedza desmito rezultātu un papildināja krājumu ar 1284 punktiem, bet jāšanā nopelnīja 1108 punktus par ceturto vietu. Pēdējā disciplīnā šaušanas un skriešanas kombinācijā Čerkovskim un Rubļevskai nesekmējās, paliekot pēdējā -10.- vietā ar 2348 punktiem.

Zelta medaļas ar 5846 punktiem izcīnīja Ukrainas pieccīņnieki Viktorija Terščuka/Pavlo Timoščenko, sudraba godalgas ar 5836 punktiem ieguva Krievijas duets Donata Rimšaite/Aleksandrs Ļesuns, turpretim par bronzas laureātiem ar 5810 punktiem kļuva lietuvieši Laura Asadauskaite/Justins Kinderis.

Jau vēstīts, ka Držonkovā aizvadītajā čempionātā individuāli visaugstāk no Latvijas sportistiem pakāpās 9.vietu izcīnījusī Olga Šišlova. Čerkovskis finišēja 10.vietā, turpretim Rubļevska ieguva 18.vietu.