Latvijas badmintonisti vienspēlēs paliek bez uzvarām starptautiskā turnīrā Jelgavā

Neviens no Latvijas badmintonistiem piektdien nespēja tikt pie uzvaras Jelgavā notiekošā starptautiskā pasaules reitinga turnīrā "Yonex Latvia International 2016" pamatturnīra vienspēļu cīņās, no tālākās dalības izstājoties jau pēc pirmās kārtas mačiem.

Vīriešu vienspēlēs Latvijas sportists Niks Podosinoviks pirmajā kārtā ar 0-2 (9:21, 17:21) zaudēja Īkam Heino no Somijas. Tikmēr sieviešu vienspēļu pamatsacensībās Latvijas pirmā rakete Kristīne Šefere, kura sacensībās bija izlikta ar ceturto numuru, ar 0-2 (12:21, 19:21) zaudēja Lidijai Džeinai Pauelai no Anglijas, Ieva Pope, kurai bija septītais numurs, ar 0-2 (18:21, 12:21) atzina ukrainietes Marijas Rudas pārākumu, bet Jekaterina Romanova ar 0-2 (13:21, 9:21) piekāpās Krievijas pārstāvei Jeļenai Komendrovskai, kura turnīrā izlikta ar otro numuru.

Labākas sekmes badmintonistēm bija dubultspēlēs, kur divi dueti no četriem iekļuva otrajā kārtā. Romanova un Šefere ar 2-0 (21:16, 21:7) uzvarēja igaunietes Aidi Hamburgu un Helisu Pajusti, bet Terēze Balode un Anna Pumpure ar 2-1 (9:21, 21:16, 21:19) uzveica Hennu Lēnu Lindbergu un Pihlu Lindbergu.

Savukārt zaudējumus piedzīvoja Una Berga un Liāna Lencēviča, kuras ar 0-2 (7:21, 9:21) piekāpās jau minētajai anglietei Pauelai un beļģietei Flori Vandenhukai, bet Aija un Ieva Popes ar 0-2 (11:21, 16:21) atzina poliešu Magdalēnas Šverčinskas un Karolīnas Vladzinskas pārākumu.

Vēlāk sacensības jauktajiem pāriem sāks Šefere/Podosinoviks, kuri turnīrā ir izlikti ar pirmo numuru, un viņiem pirmā kārta bija brīva.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka ceturtdien kvalifikācijas sacensībās neviens no Latvijas pārstāvjiem nespēja iekļūt starp pamatturnīra dalībniekiem. Kvalifikācijā kungiem otrajā kārtā apstājās Andis Bērziņš, Reinis Šefers un Didzis Gureckis, kamēr pirmo kārtu nepārvarēja Kristaps Kalniņš, Dāvis Lozda, Edijs Līviņš, Mairis Loiki, Rihards Valters Blaubergs, Guntis Lavrinovičs, Jānis Norvelis, Reinis Krauklis, Toms Preinbergs, Ardis Daniels Bedrītis, Pauls Gureckis un Artūrs Ķelpe.

Tāpat dāmām kvalifikācijas barjeru nepārvarēja neviena mājiniece. Aijai Popei pirmā kārta bija brīva, bet otrajā viņa, tāpat kā Liāna Lencēviča, piedzīvoja zaudējumu. Savukārt pirmajā kārtā zaudēja Una Berga, Danute Sēne, Anna Pumpure, Daniela Krista Langina, Terēze Balode un Sanda Viskanta.

Vīriešu dubultspēlēs neviens no Latvijas pārstāvjiem pamatturnīrā nepiedalās. Kā vienīgie kvalifikācijas pirmo kārtu pārvarēja Norvelis un Bedrītis, tomēr otrajā mačā viņi piedzīvoja zaudējumu. Savukārt pirmajā kārtā apstājās Kalniņa/Podosinovika, Līviņa/Preinberga, Lavirnoviča/Šefera, kā arī brāļu Gurecku dueti.

Tāpat arī jauktajās dubultspēlēs neviens no Latvijas duetiem caur kvalifikācijas sacensībām pamatturnīrā neiekļuva. Lozda/Dace Šneidere, Krauklis/Aija Pope un Lavrinovičs/Romanova apstājās otrajā kārtā, bet Līviņš/Ieva Pope, Kalniņš/Lencēviča, piedzīvoja zaudējumu pirmajā kārtā.

Badmintona turnīrā "Yonex Latvia International 2016" Jelgavas Sporta hallē sestdien plānoti ceturtdaļfināli un pusfināli, bet cīņas par medaļām tiks aizvadītas svētdien.

Jelgavas badmintona turnīrā, tāpat kā olimpiskajās spēlēs, tiks izcīnīti pieci medaļu komplekti - vīriešu un sieviešu vienspēlēs, kā arī vīriešu, sieviešu un jauktajās dubultspēlēs. Spēlētājam, kurš zaudējis spēli, turnīrs līdz ar to beidzas, un netiek izspēlēta arī spēle par trešo vietu, tāpēc bronzas medaļas tiek pasniegtas abiem pusfinālu zaudētājiem.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Sports
Sports
Jaunākie
Interesanti