Latvijā top saziņai ar sporta faniem noderīgi informācijas tehnoloģiju risinājumi

Anrijs Brencāns iepriekš vairāk bija zināms kā handbolā iesaistīta persona, bet pēdējos gados viņa vārds biežāk izskan saistībā ar uzņēmumu "FanApps", kas izstrādā mobilās lietotnes sporta organizācijā un sportistiem. Brencāna dibinātais uzņēmums klientus meklē starptautiskā vidē un jūt ieinteresētību arī Latvijā, kur sporta struktūru vadības līmenī gan ne vienmēr ir izpratne par mūsdienīgu komunikāciju.

Lietotnes paredzētas, lai uzrunātu fanus un padarītu viņu pieredzi interesantāku un pievilcīgāku. Ar lietotni ir visvieglāk sasniegt auditoriju, kā arī var nodrošināt dažādu notikumu tiešraides, Latvijas Radio paskaidroja Brencāns. 

Anrijs Brencāns par informācijas tehnoloģijām sportāMārtiņš Kļavenieks

  "Piespēle" podkāstā

   

   

   

  • Savā lietotnē meklē - Piespēle

  Garums - 15 min; jauna epizode katru svētdienu.

  Faniem ir interese uzzināt jaunumus pirmajiem, turklāt līgas vai kluba lietotne nerada šaubas par informācijas uzticamību un lietotājam nav jāšķiro dažādi informācijas avoti. Brencāns atzīst, ka Latvijā vēl nereti valda standarta domāšana, bet tirgus ir krasi mainījies, jo cīņa mobilā tālruņa ekrānā rit par sekundēm.
   

  Ja pērn cilvēks ekrānā vidēji pavadīja vairāk nekā trīs stundas, tagad tas varētu tuvināties jau četrām stundām, sacīja Brencāns. Viņš uzsvēra, ka

  ar informācijas radīšanu nepietiek un saziņā ar sporta faniem ir nepieciešami mūsdienīgi rīki. 

  Brencāns saskata, ka patēriņš diktē nākotnes piedāvājumu. Viņa radītajā uzņēmumā arī strādā ar gudro ekipējumu un tiesnešu darbā nepieciešamo tehnoloģiju attīstīšanu. Tas gan palīdz veicināt godīgu spēli, gan mazina fizisku risku tiesnešiem ceļošanā pandēmijas laikā. 

  No 21. līdz 23.maijam Latvijā risinās virtuālais 48 stundu hakatons, kas veltīts sporta industrijas izaicinājumiem. Prāta vētrā piedalīsies arī Brencāns, kurš turpina darboties arī Eiropas Handbola federācijā, taču vēlētā amatā, par ko samaksu nesaņem. 

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Sports
  Sports
  Jaunākie
  Interesanti