«Latgols» handbolisti pārsteidz «Celtnieks» vienību un uzvar sezonas ievadā

Viena no Latvijas handbola virslīgas favorītēm „Celtnieks” negaidīti savās mājās ar 30:32 piekāpās Ludzas „Latgols”, kamēr citā mačā čempione Dobeles „Tenax” mājas arēnā ar 31:30 pārspēja „Ogri”.

Pagājušās sezonas vicečempioni „Celtnieks” šosezon cīnīsies arī Eirokausos un ir pastiprinājuši sastāvu. Tāpat vienība pirms nedēļas guva panākumu Rīgas čempionātā, finālā pārspējot Dobeles „Tenax”. Viss liecināja par to, ka mājinieki tiks pie panākuma sezonas pirmajā mačā.

„Celtnieks” spēli sāka ar otro sastāvu, ko izmantoja viesi, pirmajā puslaikā iekrājot sešu vārtu pārsvaru. Pēc pārtraukuma rīdzinieki spēlēja jau ar labākajiem spēkiem, taču tuvāk par viena punkta deficītu tā arī netika.

„Latgols” rindās izcēlās Jānis Pavlovičs un Normunds Seņkāns, kas kopā guva 25 vārtus.

Pēc mača Pavlovičs norādīja, ka pretinieki viņus nav novērtējuši, kas viņiem atmaksājās. „Mūs nenovērtēja, izlaida sākumā otro sastāvu, mēs iesildījāmies, un tad jau rezultāts redzams, viņiem atspēlējās tas,” teica sportists. „Tā bija pašpārliecinātība, ka viņi vinnēs mūs, un tas viņiem izspēlēja ļaunu joku,” Pavlovičs piebilda.

Šogad turnīrā piedalās astoņas komandas, kas iesākumā aizvadīs divu apļu turnīru. Turpinājumā vienības sadalīsies stiprākajā un vājākajā četriniekā, kam sekos izslēgšanas spēles.